Monitoring

Inetstream to marka firmy iT-Ti specjalizująca się w dostarczaniu treści multimedialnych na żywo przez Internet.

Rozwój szerokopasmowego Internetu mający miejsce w ostatnich miesiącach pozwolił na uruchomienie niespotykanych dotychczas usług. Dzięki inetstream możliwe jest przekazanie na żywo obrazu i dźwięku doskonałej jakości w dowolne miejsce na świecie. Zastosowanie zaawansowanych technologii zabezpieczeń umożliwia skierowanie strumienia dźwięku i wideo zarówno do otwartego grona odbiorców, jak również zaszyfrowanie go i udostępnienie tylko autoryzowanym odbiorcom. Każdy przesyłany strumień obrazu i dźwięku może zostać zapamiętany, a następnie przetworzony zgodnie z wymaganiami klienta i udostępniony w trybie wideo na żądanie.
Przygotowaliśmy kompleksową obsługę różnych  wydarzeń. Nasz system jest na tyle uniwersalny, że z powodzeniem może zostać wykorzystany do obsługi dowolnych transmisji takich jak na przykład przekaz wideo z różnego rodzaju miejsc, imprez masowych, koncertów, czy spotkań firmowych.
Dzięki własnemu doświadczeniu, współpracy z profesjonalnymi partnerami mamy nadzieję stać się wkrótce wiodącym dostawcą tego typu usług. Dysponujemy wszystkimi elementami wymaganymi do realizacji transmisji na żywo, od kamer, poprzez komputery do urządzeń sieciowych