Aktualności

1.06.2018 Biuro nieczynne

Uprzejmie informujemy, że w dniu 1.06.2018 biuro będzie nieczynne. Awarie prosimy zgłaszać na automat zgłoszeniowy tel. 32 720 32 34

Klauzula informacyjna RODO

Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku wchodzą nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). Szanujemy Twoje prawo do prywatności oraz staramy się w najlepszy z możliwych sposobów zabezpieczyć dane, które nam przekazałeś. W związku z tym, chcielibyśmy przekazać Ci szereg informacji związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych.

Prosimy o zapoznanie się z Informacją RODO http://luksus.net.pl/informacja-rodo

Wesołych Świąt

Firma LUKSus, życzy zdrowych i Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku

02.05.2017 Biuro zamknięte

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31.10.2016 biuro będzie nieczynne. Awarie prosimy zgłaszać na automat zgłoszeniowy tel. 32 720 3234

Życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych

Próby oszustwa i wyłudzenia

Od kilku miesięcy notujemy próby wyłudzenia danych osobowych pod pozorem wygrania sprzętu elektronicznego od Operatora LUKSus. Informujemy, że nie prowadzimy takich działań, a cała akcja jest próbą oszustwa.

Uważaj
Apelujemy o wzmożoną czujność i ograniczone zaufanie do informacji wyświetlanych na ekranie monitora.

Takie wyłudzenia nasilają się w okresie przedświątecznym, natomiast mogą pojawić się również w innych miesiącach.

Pakiet Eleven HD dostępny w sprzedaży!

Pakiet zawiera kanały ElevenHD i ElevenSports HD oraz wkrótce ElevenExtra HD.

Jest dostępny w sprzedaży jako pakiet bezterminowy, który można uruchomić w domu z pilota po wpisaniu kodu albo też w wersji terminowej na okres 12 miesięcy.

Promocja Pakiet Eleven HD w prezencie do końca roku 2016, później po 14,99zł/mies. przez kolejne 11 miesięcy.

Umowa na czas nieokreślony: 24,99zł/mies.

Zmiany w ofercie JAMBOX

Od 1.12.2016 dostępne 4 pakiety podstawowe;

do pakietu MINI HD, Wielotematycznego HD i Wielotematycznego Super HD dochodzi pakiet Wielotematyczny MEGA HD.

Największy podstawowy pakiet. Zawiera 209 kanałów w tym 93 w najwyższej jakości HD. Wielotematyczny Mega HD zawiera 3 pakiety dodatkowe: Pakiet ELEVEN HD, Więcej Sportu HD i Więcej Luzu HD.

Dodatkowo jest możliwość rozszerzenia swojego pakietu  o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

http://jambox.pl/pakiety-podstawowe

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Biuro zamknięte 31.10.2016

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31.10.2016 biuro będzie nieczynne. Awarie prosimy zgłaszać na automat zgłoszeniowy tel. 32 720 3234

WCAG 2.0 (Web Content Accessibility Guidelines)

W dużym skrócie WCAG jest zbiorem dokumentów opublikowany przez WAI zawierających zalecenia dotyczące tworzenia dostępnych serwisów internetowych. Wg zaleceń witryny powinny być ogólnie odstępne, dla jak najszerszego grona odbiorców, czyli nie tylko dla zwykłych, pełnosprawnych internautów, ale i osób, którym poszukiwanie informacji sprawia więcej problemów.

Dostępność serwisu internetowego oznacza stopień w jakim może być on postrzegany, rozumiany i przeglądany przez wszystkich użytkowników, niezależnie od ich cech lub upośledzeń, a także niezależnie od właściwości używanego przez nich oprogramowania i sprzętu.

Nowa strona internetowa

Witamy na nowej stronie internetowej firmy LUKSus. W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy nową, bardziej przejrzystą stronę, która ułatwi dostęp do cenników i treści.